
NEXT Farming - zapewnić przyszłość rolnictwu
Naszym rolnikom, partnerom i pracownikom zapewniamy bezpieczną przyszłość. Od 1985 r. my - doświadczeni w branży IT rolnicy i programiści silnie związani z rolnictwem - opracowujemy cyfrowe rozwiązania dla rolnictwa, które pomagają uprościć świat biznesu rolniczego. Dobre imię rolnictwa jest dla nas szczególnie ważne. Dlatego też stale pracujemy nad wieloma krajowymi i międzynarodowymi projektami z udziałem przemysłu i badań, aby zapewnić rolnikom uznanie w społeczeństwie, na jakie zasługują. Dla naszej wspólnej przyszłości.
NEXT Farming jest marką FarmFacts GmbH.
Kompatybilność różnych producentów i AEF
Rozwiązania oprogramowania rolniczego NEXT Farming są zawsze projektowane tak, aby zapewnić maksymalną kompatybilność. Dzięki współpracy z producentami technologii z całego świata, zapewniona jest również uniwersalna łączność pomiędzy różnymi firmami produkcyjnymi.
Każde gospodarstwo jest bardzo indywidualne ze względu na różne struktury organizacyjne lub różne wyposażenie techniczne. Mając do dyspozycji odpowiednie narzędzia, rolnik może optymalnie sprostać tym wyzwaniom. Bez względu na rodzaj gospodarstwa, strukturę organizacyjną czy stosowaną technologię - NEXT Farming posiada odpowiednie rozwiązanie w zakresie oprogramowania.
Członkostwo w Agricultural Industry Electronics Foundation – AEF
Dzięki członkostwu w AEF - Agricultural Industry Electronics Foundation, FarmFacts zapewnia doświadczenie i wiedzę w zakresie produkcji oprogramowania dla różnych producentów. Siedmiu międzynarodowych producentów sprzętu rolniczego i dwa stowarzyszenia założyły AEF 28 października 2008 roku. Inicjatywa ta jest niezależną organizacją międzynarodową. Jako platforma użytkowników dostarcza ona zasobów i know-how dla zwiększonego wykorzystania rozwiązań elektronicznych w rolnictwie. Główny nacisk położony jest na kwestię ISOBUS. Znaczenie AEF dla standaryzacji zastosowań w rolnictwie nakłada na nią dodatkowe zadania. Systemy informacyjne zarządzania gospodarstwem (FMIS), napędy elektryczne, systemy kamer, ISOBUS o dużej prędkości i bezprzewodowa komunikacja w terenie zostały ostatnio dodane jako nowe tematy. Najbardziej widocznym rezultatem pracy AEF jest ogólnodostępna baza danych AEF-ISOBUS (www.aef-isobus-database.org). Dostarcza ona informacji o tym, które terminale, ciągniki i narzędzia są kompatybilne z ISOBUS i w jakim stopniu współpracują ze sobą. Jest ona dostępna dla klientów i dealerów w celu sprawdzenia kompatybilności maszyn.
Możesz dowiedzieć się wszystkiego o ISOBUS i AEF na stronie: www.aef-online.org