Skip to main content

Większy wzrost dla Twojej firmy - oparty na faktach i dostosowany do Twoich potrzeb

Bezpieczeństwo planowania ułatwia życia - niezależnie od tego, czy zarządzasz niewielkimi powierzchniami w gospodarstwie rodzinnym, czy też wieloma tysiącami hektarów z wieloma pracownikami. Dlatego też wspieramy Cię dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Dzięki kompletnemu przedstawieniu przychodów, kosztów i procesów Twoje indywidujalne dane są dostępne za naciśnięciem przycisku. W połączeniu z danymi historycznymi możemy za pomocą zebranej wiedzy zabezpieczyć decyzje operacyjne i tym samym ustabilizować Twoje dochody. Wiemy, że czas jest cenny. Dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zminimalizować Twój wysiłek administracyjny i dokumentacyjny  oraz zautomatyzować powtarzające się procedury.

Uczyć się z doświadczenia i rosnąć na podstawie faktów - razem z NEXT Farming.

t3://page?uid=3195#11509

„W dygitalizacji widzę świetne szanse umieszczenia naszej branży na szczycie. Nowe technologie mogą nam ułatwić życie i otworzyć nowe drogi. Ważne jest, aby nie zapominać przy tym o praktyce i uwzględnić w tej drodze także praktyków.“

Dr. agr. Sebastian A. Pauli, Domain Owner Farm w FarmFacts oraz praktyk

Nasze rozwiązania

Inteligentne zarządzanie maszynami

Połącz w sieć flotę różnych producentów. Niezależnie od marki - można integrować, monitorować i analizować wszystkie dane maszyny. Idealny dla gospodarstw rolnych - ponieważ maszyny są często tak różnorodne jak ich gospodarstwa. Dzięki systemowi zarządzania gospodarstwem obsugującemu różnych producentów, można wreszcie połączyć wszystkie maszyny w sieć i wymieniać dane.

Więcej informacji

Księga polowa

Zarządzaj wszystkimi umowami dzierżawy, umowami z obszarami wymiany, umowami użytkowania, poddzierżawy, a nawet gruntami własnymi w jednym interfejsie użytkownika. Kataster działek jest połączony bezpośrednio z zarządzaniem umowami i może być dalej zintegrowany z zarządzaniem polami. Kontrola czasu trwania zapewnia dokładny przegląd wszystkich umów w określonym przez Ciebie terminie.

Do produktu

Skuteczne zarządzanie gospodarstwem

Liczby i procesy we wszystkich obszarach gospodarstwa, od planowania do oceny - jasno przedstawione i łatwe do zrozumienia. Przedsiębiorstwo rolnicze staje codziennie przed wyzwaniami związanymi z różnymi obszarami działalności. Bez względu na rodzaj działalności czy strukturę organizacyjną, ekonomiczny sposób pracy jest podstawowym warunkiem sukcesu Twojej firmy. Dzięki naszym wszechstronnym funkcjom oprogramowania masz wgląd we wszystkie wydatki i przychody.

Więcej informacji

Przejrzyste zarządzanie magazynem

Utwórz lokalizacje magazynowe, przypisz produkty i gotowe.Dokładna codzienna analiza magazynu i dokładny przegląd możliwości magazynowych, produktów itp. są podstawą skutecznego zarządzania firmą. Ile oleju napędowego pozostało w zbiorniku, ile jeszcze kiszonki w silosie, czy nasze nasiona, nawozy i środki ochrony roślin wystarczą na kolejne działania? Te pytania zadajesz sobie niemal codziennie. My mamy odpowiedzi.

Więcej informacji

Zintegrowane stacje pogodowe

Z NEXT Stacje Pogodowe otrzymujesz zintegrowany system do zbierania danych pogodowych, dokumentacji, analizy i prognozowania. Tak, abyś miał pod ręką wszystkie fakty, na podstawie których podejmiesz decyzję.


Do produktu